O NÁS

STYL DESIGN s.r.o.

Společnost STYL DESIGN s.r.o. byla založena v roce 2002 a za dobu své existence se prosadila na trhu v oblasti designu, komplexní realizaci atypických interiérů a výroby nábytku. 

Úspěšně reagujeme na náročné požadavky zákazníků v České republice a také v zahraničí (především Rakousko, Německo, Itálie a Slovensko).  TECHNOLOGIE A REALIZACE

Disponujeme úplným technologickým zázemím pro komplexní zajištění nábytkářské výroby. 

Ve výrobních projekčních a manažérských profesích pracuje tým zkušených pracovníků, schopných zajistit interiérovou zakázku od grafického návrhu až pro provedení díla na klíč.

Část programu STYL DESIGN tvoří komplexní realizace interiérů se zaměřením na: 

rodinné domy, hotely, bary, restaurace, školy a kulturní zařízení, banky a kanceláře, zdravotní a sociální zařízení, prodejní prostory, výrobu atypických dveří a obklady fasád domů.

ZNALOST NOVÝCH TRENDŮ A ŘEMESLA

Rozvoj společnosti, znalost nových trendů designu, nových technologií materiálu s kvalitním řemeslným zpracováním, trvalý růst lidského potencionálu a zdokonalování technologického vybavení vše ke spokojenosti zákazníka.

Jsme schopní realizovat interiérovou zakázku komplexně od stavebních úprav až po výrobu nábytku. 

Ovládáme také řemesla jako jsou: 

elektro, zámečnické práce, vodoinstalace, montáž sádrkartonu, malířské práce, podlahářské práce, montáž a výroba skleněných prvků do interiéru.